Prenájom techniky

Prenájom techniky pre Vaše eventy. Dokážeme pre Vás zabezpečiť kompletnú techniku od svetiel, ozvučenia, červených kobercov cez stany a stoly pre catering až po výzdobu či personálu.

Plánujete event
a chýba vám vybavenie?

Organizujete event, ale chýba vám technika či inventár, oživte vaše podujatie o novú techniku či inventár! Naša eventová agentúra ponúka širokú škálu technickej výbavy pre vaše eventy. Nech je to, svetelná technika, videoprojekcia alebo rôzny invetnár sme vaším spoľahlivým partnerom pre prenájom techniky na event. S našou spoluprácou bude vaše podujatie bezchybné. Kontaktujte nás ešte dnes a zabezpečte si potrebnú techniku na vaše budúce eventy.“

Galéria techniky na prenájom

Červený koberec s hotelovými lanami

Červený koberec je vhodný na každú udalosť ako luxusný doplnok na vstup napr. na galavečer, ples, firemný večierok, luxusnú párty a pod. Často používaný spolu s hotelovými lanami.

Eventové ohne

Veľmi populárne technické zariadenie na dotvorenie atmosféry imitáciou ohňa. Ide o LED zariadenie, ktoré je absolútne bezpečné na prevádzku počas podujatia.

Prenájom stanov, pivných setov a eventového inventáru

Eventové stany vhodné na outdoorové eventy ako prístrešok napr. na catering, posedenie, registráciu a pod. K stanom vieme zabezpečiť kompletný eventový inventár, pivné sety a catering.

TV 55″ + stojan

Televízor 55″ spolu s pojazdným stojanom na rôzne účely na každý event.

LED svietiaci BAR a STANDBY stolíky

LED Svietiaci bar a standby stolíky sú zaujímavým doplnkom na eventy. Vieme tým urobiť Váš event netradičný. Nechýbajú ani rôzne svietiace rekvizity.

Svietiace rekvizity

Máte radi netradičné veci? Svietiace rikivzity vás prenesú do iného sveta! Disponujeme rôznou led technikou ako su svietiase špice, medúzy, gule, kocky a rôzne iné geometrické predmety.

Tématické fotosteny na prenájom alebo fotostena na mieru

Fotosteny na rôzne témy: Avatar, las vegas, casino, police, hospital, hawaii, október fest, vianoce a pod.

Svetelná technika – exterierová

Vieme zabezpečiť aj svetelnú techniku exterierovú, ktorá je vhodná do každého počasia a na nasvietenie rôznych budov a objektov. Disponujeme drôtovými a bezdrôtovými svetlami.

Svetelná technika – interierová

Disponujeme rôznymi druhmi svetelnej techniky. Par svetla drôtové a bezdrôotové, otočné hlavy, led bary a pod.

Potrebujete
event na mieru?
Neváhajte a kontaktujte nás.