Diskotéky

Vitajte v našom svete diskoték, kde sme špecialistami na nezabudnuteľnú zábavu! S našimi diskotékami prinášame nový rozmer do párty sveta. Okrem dohadzovania tých najkrajších hostesiek, ponúkame mnoho tematických možností, ktoré sú lákadlom pre návštevníkov. Naše diskotéky nie sú len o hudbe, sú o vytvorení výnimočnej atmosféry. Vyskúšajte jedinečné tematické koncepty, ktoré dodajú vašej párty nový rozmer.

Zábava v plnom prúde

Oživte vašu párty s našimi nezabudnuteľnými tematickými párty eventmi! Naša eventová agentúra je špecialistom v tvorbe atmosféry, ktorá rozvíri váš club. S našou bohatou ponukou tematických párty eventov prinášame nový život na každú párty. Všetky typy našich tematických party eventov majú už niekoľko ročnú skúsenosť realizácie v rôznych kluboch po celom Slovensku, kde si nás vždy radi opakovane volajú. Sú to kluby ako napr. Retro cult club-Košice, Spring club-Kežmarok, Jack pub-Michalovce, Jantár Club-Prievidza, *enjoyclub-Žilina, Discoclub KUVAJT-Zákamenné a ďalšie. Nechajte nás premeniť váš klub na epicentrum nočnej zábavy. Kontaktujte nás ešte dnes a začnite plánovať tematické párty, ktoré budú hýbať tancom a zabávať vášho publika až do ranných hodín.“

Referencie

Angel vs Devil

Podujatie s vianočnou tématikou a kontrastom pekného nevinného anjela a sexy čerta. Návštevníkom dávame možnosť výberu ku ktorej strane inklinujú a nechýbajú zábavné aktivity.

CHRISTMAS PARTY

Klasická Vianočná party s Vianočnou tematikou je akcia na, ktorej nesmie chýbať sexy Vianočný tím, ktorý si pre návštevníkov pripravil zábavne aktivity a zaujímavé ceny. Oživte Vašu Vianočnú párty o zaujímavé Vianočné rekvizity, Santom a jeho tímom a zábavnými aktivitami.

Police party

Policajný PEPINO team si náhodne vyberá podozrivých účastníkov a vykonáva osobné prehliadky. Nechýba ani kontrola dostatočného množstva alkoholu s ALKO TESTEROM a doplnenie hladiny alkoholu s „strelnými“ (vodnými) zbraňami. Ako odmenu rozdáva daRCeky od spoločnosti PEPINO, nechýbajú aj sútaže, fotostena a tabuľky na fotenie.

Hangover Las Vegas party

Jeden z najpopulárnejších a najinteraktívnejších konceptov. Podujatie je bohaté na výzdobu v štýle Las Vegas s prepojením na tému filmu Hangover. Návštevníci si môžu zahrať zábavnú ruletu, kocky alebo karty, kde môžu vyhrať zaujímavé alko a vecné ceny. Ľudia sú veľmi hravý a sa od hier doslova odtrhnúť. Nechýbajú sexy hostesky a šarmantný krupiér, rôzne tematické doplnky a často krát na podujatí využívame aj HAPPY HOUR, kedy sú drinky za akciovú cenu.

SCANDAL night

Scandal night je populárne podujatie v štýle ladies night, ktoré je venované ženám. Profesionálni pánski tanečníci sa postarajú o to, že v clube bude poriadne horúco. Úroveň podujatia zvyšuje aj moderátor, ktorý pred každým vystúpením ženy poriadne vyburcuje a navnadí. Nechýbajú ani súťaže, tombola alebo pánsky hostess, ktorý sa počas večera pohybuje medzí návštevníčkami.

Avatar party

Netradičný koncept s bohatou netradičnou svietiacou výzdobou a UV fotostenou. Návštevníci dostávajú špeciálne modré welcome drinky, ktorými ich vítajú promotérky v avatárskych overavloch. Koncept je možné doplniť aj chalanom alebo bodypaintingom.

Potrebujete
event na mieru?
Neváhajte a kontaktujte nás.