...

Narodeninové oslavy

Oslovte nás a nechajte svoje narodeninové oslavy žiariť! RR Production je vaším spoľahlivým partnerom pre organizáciu narodeninovej oslavy. S naším tímom odborníkov a kreatívnym prístupom sa postaráme o všetko, od nádherného vyzdobenia po špeciálne požiadavky a výzvy. Urobme vašu oslavu jedinečnou a nezabudnuteľnou!

Oslavujete vo veľkom štýle

Oslávte svoje narodeniny štýlovo s našou eventovou agentúrou! Zažite veľkolepú narodeninovú oslavu a dovoľte nám premeniť vašu špeciálnu udalosť na nezabudnuteľný zážitok. Bez ohľadu na to, či ide o firemnú narodeninovú oslavu so všetkými kolegami alebo súkromný večer s priateľmi a rodinou, sme tu, aby sme to pre vás zorganizovali na profesionálnej úrovni. S našou kreativitou a skúsenosťami prinášame do každej oslavy jedinečný dotyk. Naša ponuka zahŕňa výber vhodného miesta, výbornú gastronómiu, zábavný program a dekorácie, ktoré vás ohromia. Dovoľte nám spraviť z vašich narodenín nezabudnuteľný okamih. Kontaktujte nás ešte dnes a začnite plánovať narodeninovú oslavu, ktorá vás poteší a uspokojí do posledného detailu.

Referencie

Narodeninová oslava v štýle Monte Carlo

Narodeninová oslava v štýle Monte Carlo, ktorú zorganizovala naša eventová agentúra na požiadavku klienta. Už od samého vstupu návštevnici boli pohltení luxusom a eleganciou, keď boli privítaní luxusnými autami. Koncept casino Monte Carlo priniesol do večera nádheru a vzrušenie, a koncept Avatar dodal unikátny a fascinujúci príbeh. Návšetníkov vítali krásne hostesky a šarmantní hostesi „hore bez“ so štýlovými motýlikmi pre dámy a topless bodypainting pre pánov.  Moderátor sprevádzal hostí celovečerným programom, ktorí sa cítili akoby boli súčasťou sveta Monte Carlo.

Narodeninová oslava Dr. Žaneta

Na tejto špeciálnej narodeninovej oslave hostí vítali hostesi hore bez a programom sprevádzal moderátor Tom Kave. Zlatým klincom večera bol Braňo Mojsej ml., ktorý si dal duet aj s oslávenkyňou Okrem toho sme pripravili červený koberec, hotelové laná, elektrické ohne a nasvietenie sály. Oslávenkyňa nás oslovila na poslednú chvíľu a naša eventová agentúra túto narodeninovú oslavu zorganizovala do 24 h od osloveia.

Získajte nezáväznú cenovú kalkuláciu podujatia

Potrebujete
event na mieru?
Neváhajte a kontaktujte nás.

Nezáväzná cenová kalkulácia podujatia

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.