Firemné večierky

Firemné večierky môžu byť nadbytočnou záťažou v organizácií pre firmy. Našou úlohou je preto vám tento proces čo najviac uľahčiť. S RR production môžete s dôverou očakávať, že vaše firemné večierky, vianočné večierky, teambuilding, galavečer či iné firemné eventy, budú nielen nezabudnuteľné, ale aj bez stresu a vy si tak budete môcť naplno užiť váš firemný večierok. Dovoľte nám zabezpečiť, aby vaše firemné večierky boli pre vás príjemným a bezstarostným zážitkom.

Nezabudnuteľné firemné večierky na mieru

Vďaka našej profesionalite, vytvoríme nezabudnuteľné zážitky pre váš firemný večierok. Naša event agentúra RR production je špecialistom na firemné večierky, na ktorých môžete osláviť úspechy vašej firmy, posilniť tímovú spoluprácu a zvýšiť lojalitu zamestnancov. Pre nás nie je žiadna udalosť príliš veľká ani malá. Od elegantných galavečierkov po kreatívne tematické párty, vytvoríme atmosféru, ktorá vašu firmu vystihuje. Naši skúsení eventový koordinátori sa postarajú o každý detail, čím vám umožnia užívať si bez stresu. Navyše naše očarujúce hostesky dodajú vašim večierkom jedinečný nádych luxusu a elegancie. Dovoľte nám spraviť z vášho firemného večierku nezabudnuteľnú udalosť pre vás, vašich partnerov a vašich zamestnancov. Kontaktujte nás ešte dnes a pripravte sa na večierok, o ktorom vaši kolegovia budú hovoriť ešte dlho.

Malá ukážka z našich firemných večierkov

Majstrovstvá Slovenska v latinskoamerických tancoch 2024

V spolupráci s tanečnou školou Grácia a Slovenským zväzom tanečných športov sme sa postarali o komplexné technické zabezpečenie podujatia. Naše služby zahŕňali: event management, stage, LED obrazovky, audio a svetelná technika, backdrop (prekrytie neželaných priestorov), eventový inventár, stoly, stoličky, efektová výzdoba, fotosteny, bannery, registrácia účastníkov, červené koberce a vymedzovacie stĺpiky.

S dôkladnou starostlivosťou sme prispeli k hladkému priebehu podujatia a k jeho vizuálnemu a zvukovému zážitku. Pre viac informácií o našich službách kontaktujte nás v sekcii kontakt.

Autoserivs Cehula

Pripravili sme netradičný vianočný večierok a to netradične priamo v AUTOSERVISE! Návštevníci autoservisu nespoznali tento priestor, keď doň vkročili. Čakala ich bohatá netradičná výzdoba na tému avatar, ale aj catering s bohatým programom.

Pikaro – Great Gatsby

Naša hostesingová agentúra zabezpečila personál a technický suport partnerskej agentúre Active life, s ktorou sme pripravili firemný večierok v štýle Grat Gatsby pre spoločnosť Pikaro. Nechýbal ani špeciálny hosť – kapela Kandráčovci.

Solar Turbines

V spolupráci s partnerskou agentúrou Active life naša hostesingová agentúra zabezpečila personál na firemný večierok Solar Turbines v štýle Las Vegas, kde nechýbali známe osobnosti ako Marián Čekovský a Michal Hudák

Silvestrovský večer 2019 – Hotel Bankov

Postarali sme sa v poradí už o tretí Silvestrovský večer v Hoteli Bankov. Tentokrát to bolo na tému HOLLYWOOD Movie night. Večer bol venovaný rodinám s detmi, preto pri príchode ľudí vítali superhrdinovia a predstavili sa aj v úvodnom dabovanom filme šitom na mieru. Hostia boli celý večer sprevádzaní našim moderátorom, ktorý ich zároveň zapojil aj do rôznych interaktívnych súťaží o zaujímavé ceny. Klicnom večera bol imitátor Michaela Jacksona, ako aj choreografia tančenej skupinny Grimmy. Okrem programu a bohatej výzdoby sme zobstarali aj detský kútik.

Vianočný večierok 2019 – Dr. Max

Naše hostesky v mikulášskych kostýmoch vytvorili výnimočnú atmosféru, zatiaľ čo návštevníci boli zabávaní vianočným kvízom nerozlučnej dvojice, anjelom a čertom. Zlatým klincom celého večera boli nepochybne Cigánski diabli, ktorí dodali podujatiu energiu a hudobnú atmosféru. S fotostenou a osvetlením sme zabezpečili, aby každý moment bol zachytený a aby celý večierok žiaril ako vianočný stromček.

Potrebujete
event na mieru?
Neváhajte a kontaktujte nás.