...

Konferencie a semináre

Sme vašim spoľahlivým partnerom pri organizácií rôznych eventov ako sú konferencie a semináre, veľtrhy, výstavy a iné firemné eventy. Eventová agentúra RR production disponuje tímom skúsených eventových manažérov so starostlivým prístupom k detailom, vďaka čomu zabezpečíme, že vaša konferencia, seminár alebo iný firemný event bude hladko prebiehať a splní všetky vaše očakávania. Nechajte organizáciu na nás a užite si bezstarostný priebeh konferencií či seminárov, ktoré zanechajú na účastníkoch príjemný dojem.

Konferencie a semináre, ktoré zanechajú dojem

Vaša firemná konferencia, seminár, veľtrh, výstava či iný firemný event si zaslúži byť výnimočným a profesionálne organizovaným podujatím. Naša eventová agentúra RR production je odborníkom v oblasti konferencií a seminárov pre firmy. S našimi skúsenými eventovými koordinátormi a kreatívnymi riešeniami môžeme vytvoriť pre vás a vašich účastníkov nezabudnuteľný zážitok. Naša pozornosť k detailom zahŕňa všetko od miesta konania a technickej podpory po špičkových rečníkov a interaktívne programy. Vaša konferencia bude nielen informatívna, ale aj inšpirujúca a nezabudnuteľná. Dovoľte nám spraviť z vašej konferencie udalosť, ktorá bude hovoriť za vašu firmu. Kontaktujte nás ešte dnes a začnite plánovať konferenciu, ktorá zaujme a poteší vašich účastníkov.

Referencie

Mastermind MONACO 2023

Naša eventová agentúra zo Slovenska mala česť zabezpečiť biznis konferenciu v nádhernom Monaku. S odbornosťou a vášňou pre organizovanie podujatí sme vytvorili nezabudnuteľný zážitok pre účastníkov. Konferencia v tomto luxusnom hoteli Le Meridien Beach Plaza na francúzskom pobreží priniesla niekoľko významných lídrov v odvetví networkingu a špeciálny hosť Nela Slováková. Naša úloha zahrňovala plánovanie, koordináciu, technickú podporu a personálne zabezpečenie. Nechýbali hostesky, branding firmy a rôzne efektové doplnky na dotvorenie atmosféry čím sme zaručili hladký priebeh celej udalosti v krásnom prostredí Monaka.

Empire con 8 Steel Aréna Košice

Behom niekoľkých rokov sme si vytvorili povesť dôkladného eventového manažmentu a organizovaná biznis konferencia v Steel Aréne v Košiciach je toho živým dôkazom. Od začiatku až do konca sa naša eventová agentúra postarala o všetko: od detailného plánovania programu a technického zabezpečenia až po vytvorenie úchvatného brandingu firmy, ktorý zanechal trvalý dojem na účastníkoch. Toto podujatie vyniklo nielen svojou profesionalitou, ale aj exkluzívnou VIP párty, ktorú sme pre hostí pripravili. Nebol to však iba obyčajný podnikateľský event – mali sme čest privítať špeciálneho hosťa, Attilu Végha, ktorý sa s nami podelil o svoje úspechy a pády v začiatkoch podnikania. Samozrejme ani tu nechýbali ani naše hostesky.

Empire con 2022 Edison park Bratislava

Podarilo sa nám NEMOŽNÉ, na prípravu konferencie pre viac ako 1200 ľudí sme mali iba 4 hodiny! Bolo to náročné, ale náš tím bol pripravený na všetko. Sme hrdí na to, že sme dokázali zabezpečiť bohatý program, ktorý priniesol úžasné zážitky. Bubnisti vytvorili rytmickú atmosféru, tanečnice očarovali svojou eleganciou, akrobati nás ohromili svojimi výkonmi a naším špeciálnym hosťom bol Rytmus, čo bola čerešnička na torte. Hostesky a promotéri zabezpečili plynulý chod podujatia a venovali sa každému účastníkovi s úsmevom. Naša eventová agentúra ukázala, že sme pripravení na akýkoľvek výzvu v oblasti plánovania a organizovania podujatí.

Mastermind MONCAO 2022

So svojim tímom sme technicky a personálne zabezpečili konferenciu MASTERMIND 2022 v Monaku.
Podujatie sa konalo v plážovom hotely Le Meridien Beach Plaza, v kongresovej sále Zafír s výhľadom na more.
Účastníkov registrovali a koordinovali hostesky s logom firmy Networking EMPIRE. Nechýbali ani efektové svetlá, branding a live stream.
Po podujatí sme zabezpečili aj afterpárty v prezidentskom apartmáne.

Lean summit CZECHOSLOVAKIA 2021

Ako eventová spoločnosť sme sa úspešne podieľali na podujatí Lean Summit Czechoslovakia 2021. Naša firma prevzala zodpovednosť za komplexnú organizáciu tohto podujatia, vrátane inštalácie vizuálnych prvkov, osvetlenia a technického vybavenia, čo výrazne prispelo k jeho úspešnému priebehu. Dodali sme kvalitné ozvučenie a projekciu, umožnili online stream, zabezpečili tlmočníkov s prekladateľskou technikou, hostesky a efektívnu registráciu účastníkov, kameramana pre zachytenie dôležitých okamihov a aktívne koordinovali celý priebeh podujatia. Vďaka našej profesionalite sme dosiahli vynikajúci výsledok, ktorý zanechal pozitívny dojem na všetkých účastníkoch.

Lean summit Slovakia 2019

S radosťou sme sa podieľali na technickom zabezpečení Lean Summitu 2019 v spolupráci s Tomášom Gállom. Našou úlohou bolo zaistiť plynulý technický priebeh celého podujatia, od registrácie účastníkov, cez strižňu, až po odposluchy s prekladateľkou pre zahraničných účastníkov. Toto náročné podujatie sa odohrávalo v prestížnej kaviarni Slávia na hlavnej ulici, pri štátnom divadle v Košiciach, a sme hrdí, že sme mohli prispieť k jeho úspechu.

Potrebujete
event na mieru?
Neváhajte a kontaktujte nás.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.