Firemné večierky a firemné eventy pre firmy

Hľadáte firemné večierky alebo firemné eventy na mieru? Ste na správnom mieste, naša evetnová agentúra zabezpečí event na kľúč priamo podľa vašich požiadaviek.

Vaše úspešné firemné eventy začínajú práve tu! Naša eventová agentúra RR production je pripravená vytvoriť pre vašu firmu nezabudnuteľný a veľkolepý zážitok, ktorý zanechá trvalý dojem na vašich zamestnancoch, partneroch či klientoch.

Firemné eventy na mieru

S našimi kreatívnymi riešeniami a bohatými skúsenosťami sme špičkovým partnerom na vaše eventy ako firemný večierok, konferencia, deň otvorených dverí, teambuilding a ďalšie firemné podujatia. Nechajte všetky starosti spojené s manažmentom od organizácie až po realizáciu na nás, aby ste sa Vy mohli sústrediť na to, čo robíte najlepšie. Kontaktujte nás ešte dnes a nechajte nás premeniť vašu firemnú udalosť na úspech!                  

Firemné eventy a firemné večierky našich klientov

Majstrovstvá Slovenska v latinskoamerických tancoch 2024

V spolupráci s tanečnou školou Grácia a Slovenským zväzom tanečných športov sme sa postarali o komplexné technické zabezpečenie podujatia. Naše služby zahŕňali: event management, stage, LED obrazovky, audio a svetelná technika, backdrop (prekrytie neželaných priestorov), eventový inventár, stoly, stoličky, efektová výzdoba, fotosteny, bannery, registrácia účastníkov, červené koberce a vymedzovacie stĺpiky.

S dôkladnou starostlivosťou sme prispeli k hladkému priebehu podujatia a k jeho vizuálnemu a zvukovému zážitku. Pre viac informácií o našich službách kontaktujte nás v sekcii kontakt.

Deň otvorených dverí cementárne Danucem

Postarali sme sa o technické zabezpečenie dňa otvorených dverí cementárne Danucem. Pre návštevníkov sme pripravili stany, catering, TV na ktorej sa prehrávalo informačné video. Nechýbal ani profesionálny fotograf a kameraman.

Mastermind MONACO 2023

Naša eventová agentúra zo Slovenska mala česť zabezpečiť biznis konferenciu v nádhernom Monaku. S odbornosťou a vášňou pre organizovanie podujatí sme vytvorili nezabudnuteľný zážitok pre účastníkov. Konferencia v tomto luxusnom hoteli Le Meridien Beach Plaza na francúzskom pobreží priniesla niekoľko významných lídrov v odvetví networkingu a špeciálny hosť Nela Slováková. Naša úloha zahrňovala plánovanie, koordináciu, technickú podporu a personálne zabezpečenie. Nechýbali hostesky, branding firmy a rôzne efektové doplnky na dotvorenie atmosféry čím sme zaručili hladký priebeh celej udalosti v krásnom prostredí Monaka.

Empire con 8 Steel Aréna Košice

Behom niekoľkých rokov sme si vytvorili povesť dôkladného eventového manažmentu a organizovaná biznis konferencia v Steel Aréne v Košiciach je toho živým dôkazom. Od začiatku až do konca sa naša eventová agentúra postarala o všetko: od detailného plánovania programu a technického zabezpečenia až po vytvorenie úchvatného brandingu firmy, ktorý zanechal trvalý dojem na účastníkoch. Toto podujatie vyniklo nielen svojou profesionalitou, ale aj exkluzívnou VIP párty, ktorú sme pre hostí pripravili. Nebol to však iba obyčajný podnikateľský event – mali sme čest privítať špeciálneho hosťa, Attilu Végha, ktorý sa s nami podelil o svoje úspechy a pády v začiatkoch podnikania. Samozrejme ani tu nechýbali ani naše hostesky.

Nestville Open fest 2023 Hniedzne

V roku 2023 sme opäť nechýbali na festivale Nestville Open Fest! Naša eventová agentúra sa postarala o každý detail, aby si návštevníci mohli vychutnať zóny Nestville Whiskey, Tatra Balsam a Nestville Pub. Plánovanie a organizovanie podujatia našimi event manažérmi zahŕňalo aj zabezpečenie špicatých stanov – pagody, paletové sedenie, svietiaci LED bar a eventový inventár, nadrozmerný barový pult a naša aranžérka sa postarala aj o dekorácie.  Zóny sme dotvorili rôznymi efektovými a svetelnými doplnkami. Naše krásne hostesky a šikovní promotéri návštevníkov zaujali rôznymi aktivitami a súťažami v jednotlivých zónach.

Autoserivs Cehula

Pripravili sme netradičný vianočný večierok a to netradične priamo v AUTOSERVISE! Návštevníci autoservisu nespoznali tento priestor, keď doň vkročili. Čakala ich bohatá netradičná výzdoba na tému avatar, ale aj catering s bohatým programom.

Potrebujete
event na mieru?
Neváhajte a kontaktujte nás.