...

Rozprávkové koncepty

Rozžiarite detské tváre s našimi detskými eventami! Naša eventová agentúra je vaším spoľahlivým partnerom v organizovaní veselých detských podujatí pre firmy aj obce. Chceme, aby detské oslavy a akcie boli nezabudnuteľné a plné radosti.

Rozprávkové koncepty
na detské podujatia

V dnešnom svete moderných technológii je čoraz náročnejšie zaujať detského diváka, o čom by určite vedeli hovoriť aj mnohí rodičia. Preto sme pripravili niekoľko konceptov interaktívnych podujatí, pri ktorých si deti zašportuju a zároveň precvičia pamäť a logiku zábavnou formou. Pre tie najnáročnejšie máme pripravených niekoľko nafukovacích atrakcií.

Ide o interaktívne koncepty ako: Labková patrola – Cesta malého piráta – Mimoni – Monsters

Pre viac informácií a kompletnú ponuku detských podujatí a rozprávkových konceptov navštívte stránku našej sesterskej detskej eventovej eventúry KIDSTÁR:

 

Rozprávkové koncepty

Patrola

Detské interaktívne podujatie na tému rozprávky Labková patrola. Na tomto evente môžu deti stretnúť svoje obľúbené rozprávkové postavičky a zapojiť sa do rôznych úloch, ktoré si tieto postavičky pre nich pripravili.

Monsters

Interaktívne detské podujatie na tému rozrpávky monsters. Nechýba množstvo rekvizít a prekážok, ktoré musia deti zdolať aby dostali zaslúžený diplom a odmenu.

Mimoni

Koncept v štýle rozprávky Mimoni

Cesta malého piráta

Získajte nezáväznú cenovú kalkuláciu podujatia

Potrebujete
event na mieru?
Neváhajte a kontaktujte nás.

Nezáväzná cenová kalkulácia podujatia

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.