...

Plesy

Sme firmou so záväzkom prinášať vám dokonalé plesové zážitky. Naša profesionalita s organizáciou plesov nám umožňujú postarať sa o všetko, od elegantnej výzdoby až po splnenie vašich osobitných požiadaviek. Naša minulosť hovorí za nás, s úspešnými plesmi, ktoré sme napríklad organizovali v Plechoticiach. 

Plesová sezóna, na ktorú nezabudnete

Vytvorte nezabudnuteľné spoločenské zážitky s našimi elegantnými plesmi pre vašu firmu či obec! Naša eventová agentúra je zárukou vrcholnej plesovej atmosféry, ktorá zjednotí zábavu a vzťahy vo vašej organizácii. S naším bohatým portfóliom tematických plesových podujatí na kľúč, sme pripravení vyplniť váš večer nádhernou hudbou, tancami a gastronomickými pochúťkami. Nechajte nás postarať sa o každý detail – od výberu miesta a hudby až po dekorácie, hostesky a bohatý program. Sme tu pre to, aby sme vašu plesovú udalosť premenili na špeciálny okamih. Kontaktujte nás ešte dnes a začnite plánovať ples, na ktorý sa bude spomínať ešte veľmi dlho.

Referencie

Silvestrovský večer 2018 – Hotel Bankov

Silvestrovký večer na bankove sme tentokrát organizovali na tému Cirkus. Návštevníkov vítali a sprevádzali celým večerom naši krotitelia šeliem. Tanečnú zábavu nám rozprúdila tanečná skupina Grimmy so svojou svetelnou show. Nechýbala ani cirkusantská výzdoba a fotostena. Hlavným hosťom večera bol žonglér Stano Mečiar – učastník ČS má talent.

Silvestrovský večer 2017 – Hotel Bankov

Silvestrovský večer v štýle Las Vegas odštartoval imitátor legendárneho Elvisa, ktorý sa pridal k choreografii tanečnej skupiny Dance2sport. Účastníkom vyrazilo dych silové trio Jogabatic, ktoré predviedlo svoju akrobatickú show. Návštevníci mohli počas celého večera navštíviť naše zábavné kasíno, kde mohli hrať o rôzne zaujímavé ceny. Do našej výzdoby sme vložili maximálnu autentickosť a profesionalitu, aby sa návštevníci cítili akoby naozaj boli v kasíne slávneho Las Vegas. Pre najmenších sme pripravili aj detský kútik.

Získajte nezáväznú cenovú kalkuláciu podujatia

Potrebujete
event na mieru?
Neváhajte a kontaktujte nás.

Nezáväzná cenová kalkulácia podujatia

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.