Na základe čoho si vyberáme hostesky a promotérky?

Pôsobíme nie len ako eventová agentúra, ale aj ako hostesingová agentúra.

Začalo to všetko hostesingom, keď zakladateľ eventovej agentúry RR production – Róbert Repovský bol oslovený pracovať ako hostes a promotér. V tých časoch to bola pre chlapa veľmi netradičná práca, no práve preto sa mu s ponukami roztrhlo vrece. Postupom času dostal možnosť si vyberať hostesky a promotérky do tímu a prebral zodpovednosť nad organizáciou podujatí. Svedomitým plnením si úloh a tým, že dával do podujatí viac ako sa očakávalo to časom prerástlo do takých rozmerov, že aktuálne organizujeme približne 100 eventov ročne po celom Slovensku.  

Na základe čoho si vyberáme hostesky?

Pri výbere hostesiek pozeráme na viacero faktorov, ktoré sa odvíjajú od charakteru podujatia, až po požiadavky klienta. Medzi najdôležitejšie faktory patrí lokalita, náležitosti podujatia, ale aj rozpočet. Ak sa podujatie organizuje v Košiciach, tak logicky tam neoslovíme hostesku z Bratislavy a naopak. Môže sa to stať jedine v prípade veľmi špecifických požiadaviek podujatia/klienta, že sa oplatí hosteske cestovať resp. jej zabezpečíme cestu, prípadne ubytovanie. 

Aký typ dievčat hľadáme?

Hľadáme všetky typy dievčat. Neexistuje univerzálna hosteska na všetky typy eventov. Sú eventy, kde potrebujeme vysoké a štíhle hostesky, alebo kde potrebujeme komunikatívne dievčatá. V neposlednom rade sú eventy, kde je potrebný určitý typ postavy kvôli kostýmu alebo sa preferujú napr. väčšie prsia, zadok, farba vlasov a podobne.  

Aké typy jobov ponúkame?

Asi 40 % našich podujatí tvoria podujatia pre nočné cluby – diskotéky. Približne 30 % sú spoločenské podujatia ako firemné večierky, konferencie, teambuildingy, narodeninové oslavy, plesy, módne prehliadky alebo svadby. 10 % sú promo aktivity typu rozdávanie letákov a produktové promo akcie. Zvyšných 10 % sú detské podujatia, kde využívame animátorov a maskotov. V neposlednom rade sú to špecifické joby ako bodypainting, bodysushi alebo pánska/dámska obsluha hore bez, ktoré sú skôr výnimočne.

Čo by mala spĺňať dobrá hosteska?

Dobrá hosteska by v prvom rade mala byť zodpovedná a svedomito plniť zadané úlohy. Sú podujatia, kde je to skôr o zábave a sú podujatia, kde je to viac o profesionalite, no v oboch prípadoch si všímame prístup dievčat. Či ich tá práca napĺňa, či občas robia veci aj nad rámec toho čo sa očakáva alebo si to prídu len odstáť. Čo myslíte, ktorý z týchto dvoch typov opätovne oslovíme? : ) V neposlednom rade, spoľahlivé dievčatá oslovujeme pri prominentných podujatiach ako prvé, často krát im poskytujeme aj rôzne benefity.

Aké sú najčastejšie chyby hostesiek?

Nie je nič horšie ako zrušiť job tesne pred jeho začatím s výhovorkou typu zomrel mi ujo z 5teho kolena, prababka, škrečok alebo pes a ešte horšie nezdvihnúť telefón. Baby, my nie sme včerajší 🙂 Ešte skôr by bola prechodnejšia výhovorka, že mám menštruačné bolesti alebo ma nepustil frajer lebo žiarli. Každopádne také situácie sa stávajú a ak vznikne nejaký problém, treba ho neodkladne riešiť, nie zutekať.

Ako sa stať hosteskou?

V databáze máme aktuálne viac ako 500 dievčat z celého Slovenska, no aktívne spolupracujeme cca s 20-30 hosteskami. Niekomu sa to zdá možno veľa, no po prefiltrovaní lokalít a požiadaviek na podujatie, nám zostane niekoľko desiatok dievčat, z ktorých si vyberáme a medzi ktorými môžeš byť aj TY. Preto neváhaj nás kontaktovať na našom FB PROFILE VYHRADENOM PRE HOSTESKY, kde ti zašleme základné info a registračný formulár. Následne ťa môžeme osloviť s ponukou, pri ktorej je na tebe či ju prijmeš alebo odmietneš.