Eventová agentúra RR production – organizovanie podujatí je náš životný štýl

Aká je naša vízia a poslanie?

Našou víziou je stať najvyhľadávanejšiou eventovou agentúrou, ktorá sa špecalizuje na eventy na kľúč. Veríme, že našimi skúsenosťami, konceptami a individuálnym prístupom, dokážeme našim klientom ušetriť nie len peniaze, ale aj čas, ktorý ma v dnešnom rýchlom svete ešte väčšiu hodnotu. 

Čo znamená pojem event na kľúč?

Event na kľúč je novodobý výraz pre organizovanie podujatia na mieru. Naším cieľom je zorganizovať každý event efektívne a dosiahnúť maximálny efekt z podujatia. Vďaka kontaktom a dlhodobým spoluprácam vieme zabezpečiť takmer akékoľvek požiadavky klienta, pružne reagovať na nečakané stiuácie a vďaka našim zdrojom vyriešiť akýkoľvek problém za čo najkratší čas. V neposlednom rade sú to skúsenosti, s ktorými sme už nie jedného klienta vyviedli z omylu a presvedčili o tom, že sa vo svojej práci vyznáme.

Individuálny a proklientský prístup

Ku každému podujatiu pristupujeme individuálne. Zaujíma nás Vaša predstava o evente, ktorú následne zanalyzujeme a navrhneme riešenie. Často krát sa stáva, že klient nemá predstavu o podujatí. V takomto prípade vieme poskytnúť našu ponuku konceptov, z ktorej si môže vybrať. Máte obavy, že by bol pre Vás daný koncept drahý alebo naopak nepostačujúci? Práve preto sa snažíme klientom našiť podujatie na mieru! Každý event vieme ponúknuť vo viacerých verziách, pričom často krát sa stáva, že niektoré veci urobíme aj navyše a ZADARMO, aby bol čo najlepší efekt z podujatia.

Odborníci na akýkoľvek typ podujatia

V našom portfóliu zrealizovaných podujatí nájdete širokú škálu rôznych druhov eventov ako firemný večierok, spoločenské podujatia, diskotéky, nočné cluby až po detské podujatia a podujatia pre dospelých. Na väčšine podujatí využívame hostesky a promotérky, ktoré asistujú pri organizácii a príjemne spestrujú amtosféru. Na detských podujatiach sú to animátori, ktorí majú na starosti aktivity pre deti alebo dohľad na skákacie hrady. V neposlednom rade sú to špecialni hostia ako speváci, tanečníci, moderátori alebo rôzni showmani. Špecialitou je podujatie venované dámam Len pre ženy tour.

Tešíme sa na spoluprácu

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa podujatí, neváhajte nás kontaktovať. Nie sme len nejaká eventová agentúra, ktorá si odrobí svoj job, sme hlavne ľudia, pre ktorých je práca koníčkom.