Dámska rozlúčka so slobodou | Striptér nesmie chýbať

Ak sa spomenie rozlúčka so slobodou, automaticky evokuje spojitosť so striptízom. Niečo, čo bolo v minulosti veľké tabu, je dnes samozrejmá vec. Dostávame veľa otázok ohľadom tejto problematiky a preto sa v tomto článku niektorým z nich povenujeme.

 Súkromná rozlúčka so slobodou alebo večerná show?

Rozdielov je hneď niekoľko, no ten najväčší je asi v dĺžke trvania. Vystúpenie počas súkromnej rozlúčky trvá približne 10-15 min, v závislosti od čísla a interakcii účastníčok. Večernú show zastrešuje naša eventová agentúra a je štandardne rozdelná do dvoch hodinových vstupov, pričom ide o premakané tanečné choreografie so svetelnými efektami, aké ste mohli vidieť napr vo filme Magic Mike. Na druhej strane na show je štandardne viac ako 300 žien, na súkromnej rozlúčke sa striptér venuje iba Vám.

 Je show nevkusná?

Veľa dám si mýli show a nevkusný pánsky striptíz. V prvom rade si musia dámy uvedomiť, že ide o show, ktorej cieľom je zábava s erotickým nádychom. Na podujatiach nenájdete nevkusné prvky, všetky choreografie sú pripravované pod záštitou profesionálnych choreografov. Na jedno z organizovaných podujatí, som vzal aj svoju mamku 🙂

Policajt a hasič je out. Na našich show sa predstaví aj Joker či Aquaman.

Tak ako sa vyvíja doba, tak sa vyvíja aj pánsky striptíz. V dnešnom svete Marveloviek a rôznych erotických filmov ako 50 odtieňov sivej alebo Magic Mike pomáhajú pánsky striptíz prezentovať ako spôsob divadelného a tanečného umenia.

 Striptér spí so zákazníčkami. MÝTUS alebo FAKT?

V prvom rade si treba uvedomiť, že striptér sa nerovná gigolo. Väčšina striptérov sú profesionálni tanečníci, ktorí majú aj svoje polovičky. Pre nich je to práca ako každá iná. Urobia čo majú a idú domov. Samozrejme, môžu sa nájsť aj výnimky, ale je to skôr ojedinelé.

 Vhodné ako DARČEK alebo PREKVAPENIE

Ako sa hovorí, najlepšie darčeky sú zažitky, lebo tie Vám nikto nevezme. Je to ideálny spôsob ako prekvapiť kamarátku či už narodeninovým darčekom alebo na rozlúčke so slobodou.

Chceš si objednať striptéra na rozlúčku so slobodou? Kontaktuj nás TU

Cheš zažiť celovečernú show plnú erotického napätia? Klikni TU