Skákací hrad u Vás doma? Žiaden problém!

S blížiacim sa letom a pekným počasím si veľa rodičov kladie otázku ako zabaviť svoje dieťa a vybiť z neho energiu. V dnešnej dobe moderných technológii je čoraz náročnejšie deti motivovať k aktívnemu pohybu zábavnou formou a preto sa čoraz populárnejším stáva prenájom skákacích hradov na súkromné narodeninové oslavy, oslava MDD alebo rôzne iné spoločenské a rodinné podujatia.

Obávate sa technickej náročnosti?

Hrad privezieme, postavíme a zbalíme za Vás. Dohodneme si miesto a čas a my sa o všetko postaráme. Sídlime v Košiciach, štandardne poskytujeme takéto služby do 100 km, ale dohoda je vždy možná.

Chceli by ste iné atrakcie?

Pre náročnejších z Vás máme k dispozícii maskotov, rôzne nafukovacie atrakcie ako Archery strike, Sumo bojovníkov, klasické aktivity ako streľba zo vzduchovky, lukostreľba alebo kalčeto, air hockey pre väčšie deti a dospelých.

Potrebujete si od detí oddýchnuť?

Asistovať Vám môžu aj naši animátori, ktorí si pripravia pre deti rôzne aktivity primerané veku a vy sa môžete venovať svojím hosťom, kamarátom, známym a my vaše deti zabavíme.

Čo to bude stáť?

Skákací hrad si môžete prenajať už od 100 € v závislosti od vzdialenosti dopravy. Ku každej požiadavke pristupujeme individuálne a pri odbere 2 a viac atrakcií je možná zľava. V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.